Mauritius - východ ostrova

Východní pobřeží není bohužel zrovna nejvhodnější pro potápění, vzhledem k silným větrům a často rozbouřenému moři se na východním pobřeží Mauritija provádějí organizované ponory pouze ve 4 oblastech, a to podél pobřeží na Poste de Flacq, Palmar, Belle Mare a Trou d´Eau Douce. Ponory jsou často ovlivněny počasím a to hlavně během zimy.

Na Mauritiju můžete obdivovat nejen krásu místních pláží a šumivého modrého oceánu, ale můžete navštívit některé z oblíbených turistických míst a to např.:

FREDERIK HENDRIK MUSEUM

Muzeum se nachází v troskách první pevnosti postavené Nizozemci v roce 1638 ve Vieux Grand Port. Muzeum ukazuje historii civilizace na Mauritiju prostřednictvím výstavy archeologických pozůstatků. Vstup zdarma.

DOMAINE DU CHASSEUR

Vyjímečné místo uprostřed lesa - soukromová rezervace o velikostí více jak 2000 ha, které se nachází severně od Vieux Grand Port, Anse Jonchée 2 km od silnice. Najdete zde na svazích několik chat a dvě restaurace. V oblasti je více jak 1000 jelenů, kanců a mnoho ovocných stromů a kávovníků, které jsou rájem pro ptáky a netopýry. Lovecká sezóna je od července do září.

LION MOUNTAIN - hora Lion

Pro ty, co mají rádi pěší turistiku je hora Lion. Mírné stoupání zvládnou i děti. Nabízí nádherný výhled na Mahebourg a laguny.

Komplexní řešení pro výrobu a servis internetových stránek cestovani-a-cestovni-ruch Seznam stránek Alfa Elchron TOPlist český katalog, katalog, katalog stránek, katalog firem, obchodů, iLinker.cz Katalog web stránek Webatlas.cz
Český katalog stránek cestovani-a-doprava Citysearch.cz Exploze katalog Katalog www stránek Zóna.cz - katalog stránek Odkazy na web Katalog firem - Hledej Rink.cz
seo katalog webových stránek Katalog www stránek
Jehla.net Web-Recenze.cz Dovolená Mauritius 123www.biz Katalog webů Katalog stránek CZSURF.CZ Saspark.eu - katalog Pure:katalog - ručně tříděný katalog odkazů Moderní katalog odkazů
přidat odkaz katalog stránek Začátek.cz